2016 Rio yaz olimpiyat oyunlarına  hazırlanmak amacı ile Türkiye AtletizmFederasyonunun Yürüyüş olimpik  aday kadroya yönelik hazırlık kampı 16-29Ekim 2014 tarihleri arasında Balıkesir Ayvalık ilçesinde başladı.

            Hazırlık KampındaMilli Takım Antrenörleri Sabahattin TATAR, HaticeÇELİKBekir ÇETİNKAYAHatice TATAR Nilgün KORUCU,  Bilge KAÇAK,Hüseyin BÜRÜFatih YILMAZ ve  18 sporcu görev alıyorOlimpik adaykadrolara yönelik hazırlık kampı tekniktaktik ve kondisyon antrenmanları ileSarımsaklıda ve İlçe Müdürlüğü spor salonunda Yoğun bir tempoda devamediyor.

            Kamp Müdürlüğünü yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü M.Cem HAMZAOĞLU, Antrenörler ve sporcular Ayvalık Kaymakamı Sayın Namık Kemal NAZLI'yı makamlarında ziyaret ederek hazırlık kampıyla ilgili bilgi verip, kamp süresince vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ettiler.

            Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal NAZLI ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, milli sporcularımızın, hem sporculukları, hem de spor ahlakı yönünden Türkiye'nin ve milletimizin gururu olacaklarını söyleyerek Antrenör ve sporcularımıza bunda sonra yapılacak olan yarışmalarda başarılar diledi.

İSAY2 Galeri